Yükleniyor...

TOPLU SMS

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz TOPLU SMS

TOPLU SMS

Toplu Mesaj Atma

KURUMSAL TOPLU SMS  PAKETLER 

 

İletişim kurmak her insan için bir gerekliliktir. Bazı durumlarda iletişimin hızlı olması gerekebilir. Bu daha çok, firmaların pazarlama taktiği ile ilgili bir durumdur.

Acil durumlarda tüm çalışanları bilgilendirmek gerekebilir. Firmalar, faaliyet alanını genişleterek kurumsallaşmaya, daha fazla müşteri kitlesine hitap ederek daha fazla kazanç sağlamaya ihtiyaç duyabilir.

Bu durum, toplu mesaj atma hizmetine duyulan ihtiyacı arttırmaktadır. Piyasada, firmaların ihtiyaçlarına çözüm olacak birçok toplu mesaj programı bulunsa da, bir noktada bu programlar yetersiz kalmaktadır.

Ayrıca, güven açısından da gereken yapıya sahip olmayan programlar, kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemektedir. 

   Garantishell.com, SMS toplu mesajlaşma konusunda, firmaların taleplerini karşılayacak kapasiteye sahiptir. Toplu sms hizmetini yasal prosedürlere uygun olarak veren Garantishell.com, hizmet talebi doğrultusunda öncelikle müşterileriyle hizmet sözleşmesi imzalamaktadır.

Bu nedenle, müşterilerinden bazı belgeler istemekte ve belirli bir süre bu hizmeti alacağına dair sözleşme yapmaktadır.

Garantishell sms toplu mesaj paketlerinin içerikleri, her ihtiyaç düşünülerek hazırlandığından değişkendir. Ön ödemeli şekilde alınan toplu mesajlar, süresiz kullanılabilir. Ayın başı ve sonu arasında, mesajlar, tarife denk gelen aralığa göre ücretlendirilir. 

Toplu mesaj atma, kısa sürede geniş insan topluluğuna ulaşmayı sağladığından avantajlıdır. Daha çok firmalar için avantajlı olan bu sistem, bazı durumlarda bireysel kullanıcılar için de oldukça avantajlıdır.

Örneğin; çeşitli özel günlerde, aynı anda istenilen kişiye aynı mesajı yollama imkanı sağlar. Ayrıca kişilere, listesinde bulunanları gruplara ayırarak, değişik içeriklerde mesajla istediği kadar kişiye hitap etme ayrıcalığı verir. 

 Toplu mesajın avantajlarını sonuna kadar kullanmak, ekonomik fiyatlarla güvenilir ve hızlı şekilde haberleşmek istiyorsanız, Garantishell.com ’in ayrıcalıklarından faydalanmanızı öneririz. Garantishell.com , teknolojinin yakından takipçisi olan yapısıyla, hizmet alanındaki tüm yeniliklere göre kendini güncellemekte, müşterilerine aradığı kalitede bir hizmet sunmaktadır.